Když činy váží víc než slova

Úvod Akce ARMY BOXING CUP

ARMY BOXING CUP

Datum akce: 28.05.2016

army-boxing-cup-plakat

Centrum pomoci vojákům v tísni, z.ú. ve spolupráci s produkční agenturou HERA a ČESKOU BOXERSKOU ASOCIACÍ, zastoupenou panem Mgr. Markem Šimákem připravuje galavečer o armádního šampiona v boxu „ARMY BOXING CUP“ pro který jsme požádali o záštitu Ministra obrany ČR. O podrobnostech připravované akce Vás budeme v nejbližší době informovat.

Termín a místo kvalifikačního kola bude upřesněno.

Finálový turnaj proběhne 28. května 2016 od 19,00 hodin v Hale Královka (Nad Královskou oborou 51, Praha 7).

Děkujeme starostovi MČ Praha 7 Mgr. Jana Čižinskému za záštitu a podporu.


logo_ticketportal.czVstupenky na finálové klání v prodeji na Ticketportal.cz


Cílem našeho ústavu je uskutečnit první ročník boxerského turnaje o armádního šampióna v boxu-ARMY BOXING CUP ( dále jen ABC) ve všech váhových kategorií a navázat tak na historický trend armádních útvarů celého světa.

Turnaj má charakter kladné mediální propagace AČR, prezentace sportovní připravenosti příslušníků Ozbrojených sil ČR a v neposlední řadě má za cíl, získat finanční zdroje pro potřebné z řad příslušníků Ozbrojených sil ČR v aktivní službě i mimo ni a jejich rodinných příslušníků.

Na pořádání ABC se podílí produkční společnost HERA s.r.o., která má mnohaleté zkušenosti s úspěšným pořádáním obdobných akcí v rámci bojových sportů.

Profesní záštitu nad pořádáním ABC převzala Česká boxerská asociace pod vedením Mgr. Marka Šimáka.

Kritéria a postup registrace:

  • být registrovaným členem některé z amatérských organizací bojových sportů v ČR,
  • mít zkušenosti jako amatér s některými z bojových sportů v rámci výkonu svého povolání a nebo svých volnočasových aktivit,
  • prokázat svůj dobrý zdravotní stav,
  • být ochoten v případě nutnosti provést registraci týkající se členství v České boxerské asociaci z důvodu zajištění potřebného zdravotního pojištění,
  • být ochoten podrobit se výběrovému řízený pořádaného v pražských boxerských klubech k tomu určených a to pod dohledem výběrové komise skládající se z profesionálních trenérů,
  • akceptovat daná sportovní pravidla dle požadavků registrovaných rozhodčích v rámci boxerského turnaje ABC,
  • splňovat v daný čas váhové limity ve své váhové kategorii.

Pokud máte zájem se přihlásit do boxerského turnaje ABC a jste ochotni a schopni splnit výše uvedená základní kritéria, je možné získat podrobné informace na mailové adrese : info@cpvt.cz a nebo kontaktovat koordinátory turnaje:

  • Mgr. Ladislav Kirschner, mobil 602133033

Vítěze jednotlivých váhových kategorií čeká pás šampiona a věcné ceny od sponzorů turnaje a bezpochyby mediální sláva a prestiž u svých spolubojovníků.

Diskutovat o akci a sledovat novinky můžete také na Facebooku.


Sponzoři a partneři:

ABC      praha7    tsmont       logo-RedBull           logo-cesketeplo